Баннер

Piccy.info - Free Image Hosting

Всезнайко

А ви знаєте у які ігри грали наші пращури?

  Це можна дізнатися по наскальних малюнках, що збереглися до наших днів, на яких зображені різні дитячі забави. Цікаве те, що дитячі ігри в давнину небагато чим відрізнялися від тих, якими захоплюються сучасні діти. У ті далекі часи діти дуже любили, підійнявшися верхи на товариша, кататися на ньому, як на конячці. Або бувало так: четверо хлопчиків стоять один за одним, а п´ятий балансує на їх плечах, прагнучи утримати рівновагу.
  Діти бігали і стрибали так само, як і зараз, а ще дуже любили грати у війну. У багатьох саркофагах збереглися малюнки, що зображають цю гру, в яку до цих пір грають хлопчики у всіх країнах світу.
  На одному з малюнків зображена група дітей, що біжать, у центрі групи знаходиться хлопчик із зв´язаними за спиною руками і з маскою лева на обличчі. Це, очевидно, охота. Решта дітей розмахує зброєю із стебел папірусу. А ще була така гра, коли діти, вишикувавшись в ряд, на піднятих руках передавали один одному випрямлене тіло свого товариша. Або, розділившися на дві команди по троє, хлопчики прагнуть перетягнути канат.
  Багато часу приділяли хлопчики спортивним іграм, робили стійки на голові з схрещеними на грудях руками або метали загострені палиці в мішені, а то починали боротися парами, а поряд обов´язково стояли уболівальники і підбадьорювали товаришів. Зустрічаються на цих малюнках і зображення дівчаток. Вони більше всього любили грати в м´яч.Комментариев нет:

Отправить комментарий

Соціальні мережі