Баннер

Piccy.info - Free Image Hosting

Мензатюк Зірка

Мензатюк Зірка


  Письменниця, авторка творів для дітей, журналістка. Народилася 21 жовтня 1954 року в cелі Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області. У 1977 році закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Живе і працює в Києві.Пише для дітей.
  Близько десяти років працювала кореспонденткою в періодичних виданнях, аж доки 1988 року почала серйозно писати художні книжки. Твори друкувалася в газетах «Літературна Україна», «Зірка», «Культура і життя», «Наша віра», журналах «Соняшник», «Барвінок», «Малятко», «Дніпро», «Веселочка», «Паросток», «Дошкільне виховання», «Мамине сонечко», «Дзвіночок», «Перець», «Ластівка», «Сільські обрії» тощо. Вела рубрики «Храми України», «Фортеці України», «Щоб любити», «Щоденник мандрівника» в дитячому журналі «Соняшник», а також рубрики про святині України в освітній радіопередачі для школярів «АБЦ» на Першому каналі Українського радіо. Твори виходили друком у США, Словаччині та Польщі.  "Усе почалося з того, що в сімейства Руснаків з’явилася Машка – пошарпаний, а все ж нічогенький автомобільчик. А далі... привид повідомив, що старовинна реліквія у небезпеці – і почалися шалені перегони, небезпечна, сповнена містики і захвату мандрівка замками України у пошуках козацької шаблі..."
  На сторінках книги — захоплююча мандрівка замками України, переплетення сучасного і минулого, містики і реальності, багато пригод і гумору. Повість для молодших школярів, яка вчить не книжного,  а щирого патріотизму, вчить розрізняти справжнє і фальшиве.


 Олександр Дюлович Гаврош (26 березня 1971, Ужгород) — 
український журналіст і письменник.

Народився 26 березня 1971 року в Ужгороді. Закінчив факультет журналістики Львівського Національного університету імені Франка. Працює в закарпатських та всеукраїнських ЗМІ.
Має понад тисячу публікацій у пресі.
Член Асоціації українських письменників.
Окремі твори перекладені білоруською, словацькою, сербською, польською мовам
Переможець «Коронації слова» 2007 року (ІІ місце) за п'єсу «Ромео і Жасмин»
Дипломант «Коронації слова» 2008 року за п'єсу «В Парижі красне літо…».
Лауреат 10 Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2008» в номінації «Дитяче свято — Твори для середніх і старших школярів»
Лауреат журналістської премії імені Йосипа Терелі за 2009 рік
Дипломант конкурсу "Золотий лелека" за 2009 рік за "вишукану інтерпретацію закарпатських легенд у "Сказаннях Срібної Русі"
Дипломант конкурсу "Коронація слова" 2010 року у номінації "Романи" за твір "Галуна-Лалуна" -- нагороджений спеціальною відзнакою "Вибір видавців"
Переможець «Коронації слова» 2011 року (І місце у номінації "П'єси для дітей") за п'єсу «Цирк Івана Сили»


  У великому місті на Івана Силу – парубійка з гірського села – чекає багато карколомних пригод, випробувань і небезпек, а ще – зустрічі з вірними друзями та, звичайно, справжнє кохання. Незвичайна сила, працьовитість і добре серце ведуть його від перемоги до перемоги: від вантажника на вокзалі – до чемпіона республіки, від циркового силача у цирку пані Бухенбах – до найдужчої людини світу.

 «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» — провідне українське видавництво дитячої літератури, одне з найвідоміших дитячих видавництв Східної Європи. Перше приватне дитяче видавництво незалежної України.
 Перша «абабагаламазька» книжка «Українська абетка» побачила світ у липні 1992 року. У перекладі з дитячої мови «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» це, власне, і є «абетка» (так називав її герой оповідання Івана Франка «Грицева шкільна наука»).
 Понад половину видань «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» здобували перемоги на поважних книжкових конкурсах, а кілька мільйонів «малят від 2 до 102» називають «абабагаламазькі» книжки своїми улюбленими.
  Заснував видавництво відомий український поет Іван Малкович.Комментариев нет:

Отправить комментарий

Соціальні мережі