Баннер

Piccy.info - Free Image Hosting

Як гарно сфотографувати свою дитину

  Декілька простих порад дозволять вам зробити відмінні знімки, які прикрасять сімейний альбом. Фотоапарат є практично в кожній родині. Звичайно, у фотоальбомі дитини повинні бути знімки, зроблені професійним фотографом, але це лише невелика частина, всі інші фотографії, як правило, роблять батьки.
  Кілька корисних і досить простих порад дозволять вам зробити відмінні знімки, які прикрасять ваш сімейний альбом.

  Сфотографувати добре малюка складно, але цілком можливо, якщо притримуватись декількох простих правил. Не варто надягати на малюка темний одяг, бажано  світлі тони.
Якщо ви фотографуєте зовсім маленьку дитину , яка навіть не вміє сидіти, то розстеліть ковдру нейтральних тонів, яскраві кольори відволікають. Бажано, щоб дитина була поряд з вікном - хороше освітлення зробить знімок виразно.
  Не турбуйтеся з приводу пози дитини, чим природніше, тим краще, а якщо ви привернете його звуком, то він повернеться і посміхнеться.
  Максимально наблизьте зум. Дитина повинна заповнити весь кадр.
  Якщо ви раптом виявили, що у вас занадто багато постановочних кадрів, приготуйте камеру і ловіть момент. Вся принадність таких знімків в тому, що діти не позують, вони навіть не помічають, що їх фотографують.
  Піймайте мить, коли діти чимось захоплені, наприклад, вони малюють на підлозі фарбами або їдять тістечка.
  Висуньте зум, щоб знаходитися якнайдалі від дітей та не відволікати їх.
  Дочекайтеся виразного моменту, окликніть дітей і відразу знімайте.
  Зробіть багато кадрів, щоб потім вибрати найбільш вдалі.

  Святкове фото
  Жодне свято не обходиться без фотографування. Як правило, святкові фото - це хоч би декілька постановочних кадрів, а отже, можна підготуватися наперед. Подумайте, як одягнути дітей. Якщо дитина одягнув новий одяг, то дайте йому час звикнути до нього і відчути себе комфортно, інакше дискомфорт і скутість обов'язково відіб'ються на знімку. Постарайтеся не перевантажувати кадр святковими деталями.

  Вимкніть спалах, так як він може дати різкі тіні, які не прикрасять фотографію. Щоб висвітити обличчя дітей, поставте їх до природного освітлення, будь то світло з вікна або від освітлювальних приладів.
   
Слідкуйте, щоб обличчя дітей були освітлені рівномірно.
  Попросіть встати дітей на святковому тлі, наприклад, біля ялинки з подарунками. Діти повинні бути однаково повернені до об'єктиву, таким чином всі будуть у фокусі і композиція кадру заповниться рівномірно.
  Поставте фотоапппарат на штатив або будь-яке  підвищення, наприклад, стопку книг. Це важливо, тому що без спалаху будь-який рух може призвести до змитиго кадру. Починайте зйомку. Успіхів!


  Всесвітньо відома фотохудожниця Анне Геддес працює вже понад 30 років. Починала вона з любитель сих знімків своїх та сусідських дітей. На сьогодні Анне – митець, яка має міжнародне визнання. Книги, календ арики, листівки з фото Анне Геддес відомі по всьому світі. Її роботи  стали класикою дитячої фотографії. Можливо вони надихнуть Вас на створення сімей шедеврів, на яких будуть відображені Ваші дітки.
Комментариев нет:

Отправить комментарий

Соціальні мережі